Bitches' Club Discussions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitches' Club Discussions

A forum for the Bitches' Club to decide when to meet and where. All those endless chains of emails now replaced by intelligeable strings of conversation.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Alexandra's Birthday 2007

Go down 
+2
melissa
Admin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
melissa

melissa


Posts : 28
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 1:39 pm

Zau Elena, parca Radu ar fi centrul universului. E o zi in plus, nu sfarsitul lumii. Hai sa gasim scuze sa nu mergem! Cine se mai baga? Am auzit ca si Corina ne lasa balta. Iar Raluca zice ca daca nimeni nu mai face un efort, atunci nu mai iese niciodata cu grupul. So, se pare ca am scapat de iesiri sociale, pentru ca nici eu. O s-o invit pe Alex la ceai si Death Note ca de obicei, si ma multumesc cu asta. Cu alte cuvinte, ce o sa se supere Radu dar ce ne suparam noi! Sau el e mai important decat noi?
Back to top Go down
Ronin

Ronin


Posts : 11
Join date : 2007-07-30
Location : everywhere

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 2:08 pm

masina nu pleaca pana duminica, iar ziua lui bogdan e joi! any other excuses besides radu?
Back to top Go down
elena




Posts : 7
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 2:30 pm

vad ca ati inceput cu patetisme si tragisme care ii sun caracteristicve lui, nu voUA. hai sa nu ne apucam mai bine sa spunem lucruri pe acre sa ajungem sa le regretam mai tarziu
Back to top Go down
Ronin

Ronin


Posts : 11
Join date : 2007-07-30
Location : everywhere

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 2:44 pm

se pare ca nu merge nici macar o chestie planuita cu o saptamana inainte!
apreciez punctul de vedere, ideea era ca prietenie inseamna ca atunci cand cineva se straduie, ar fi nice sa faca toti acelasi lucru. nu vad intr-adevar unde e tragismul daca mergi o zi la mare fara el. da, poate ca nu inteleg "situatia ta speciala" (ti-o creezi singura in fond, not my business) pt ca nu am prieten, dar ceea ce inteleg e ca noi celelalte care nu avem prieteni ar trebui sa ne mulam dupa programul vostru. m-am saturat pt ca daca propunem o zi sau o ora, nu ajungem s-o respectam din aceleasi varii motive si telefoane peste telefoane, emailuri si altele. si prietenie inseamna sa mai cedezi uneori si sa nu fugi repede dupa iubitel si sa intorci la restul spatele, pt ca si pt restul aceste intalniri sunt importante poate, altfel nu am da atatea telefoane ca sa incercam sa ne intalnim. astept ziua in care si tu si ela si whoever mai are prieteni sa ziceti, sau sa le ziceti "azi mergi si eu cu fetele" (da, pe principiul reciprocitatii, ca sa te citez), asa cum se duc si ei cu baietii. dar pana atunci obey egoismului lui radu care daca el nu are priteni, nu suporta sa vada ca tu ai. sincer nu vad pe se bazeaza relatia voastra, clar nu pe incredere...no further comments k sa nu fiu si mai rautacioasa!
Back to top Go down
elena




Posts : 7
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 3:57 pm

mie chiar imi pare rau ca s-a ajuns la treaba asta si la supararea asta. Crying or Very sad si la cuvintele astea care nu sunt prea placute. o sa vorbesc cu radu si o sa il intreb daca s-ar supara, avand in vedere ca nu i-am zis nimic si va mai anunt. daca nu vreti sa mai fiti mai freinds nu pot sa va oblig, nu? asta ptr ca vi se pare ca nu fac destule eforturi .... vi se pare voua asa....
Back to top Go down
melissa

melissa


Posts : 28
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 9:50 am

Eu, Raluca si Ela mergem la mare in week-end-ul asta, iar Alex la tara. Acestea fiind stabilite, inca nu s-a hotarat cand si unde o serbam pe Alex, de preferinta saptamana viitoare. Deci forumul asteapta in continuare sugestii.
Back to top Go down
melissa

melissa


Posts : 28
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Mesaj de la Alexandra   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:05 pm

Alexandra ne anunta:

"Vineri 10 august, ora 18, restaurantul Four Seasons, Str. Vasile Lascar, nr.81, Piata Gemeni va avea loc placutul eveniment (evident daca nu se intampla ceva pana atunci)"

Eu vin. Voi? E cineva care nu poate?
Back to top Go down
elena




Posts : 7
Join date : 2007-07-30

Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 5:04 pm

Alex a vorbit deja cu toata lumea si toata lumea a zis deja ca e ok, se poate, asa facem. Deci ne vedem vineri
Back to top Go down
Sponsored content





Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Alexandra's Birthday 2007   Alexandra's Birthday 2007 - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Alexandra's Birthday 2007
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Diana's Birthday 2007

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bitches' Club Discussions :: Discussions on when and where to meet :: Birthday parties-
Jump to: